Partnerzy biznesowi

 • Rozwiązania sprzętowe
 • Rozwiązania komunikacyjne
 • Rozwiązania ESL (Electronic Shelf Label)
 • Rozwiązania głosowe
 • Systemy RTLS (Real Time Location System)
 • Systemy wizyjne
 • Automatyka przemysłowa
 • Systemy CCTV
 • Rozwiązania MDM (Mobile Device Management)
 • Akcesoria
 • Partnerzy software
 • Partnerzy współpracujący
Partnerzy biznesowi

Zebra Technologies

Zebra Technologies Corporation tworzy technologie identyfikacji i śledzenia obiektów, dzięki którym możliwe jest gromadzenie użytecznych danych i cennych informacji, zapewniając przedsiębiorstwom nieosiągalną wcześniej przejrzystość procesów zachodzących w firmie przez nadanie fizycznym przedmiotom „cyfrowego głosu”. Rozwiązania z bogatej oferty firmy Zebra zapewniają dostęp w czasie rzeczywistym do danych operacyjnych na temat produktów, zasobów i ludzi. Pozwala to kierownictwu przedsiębiorstw podejmować trafniejsze, bardziej przemyślane decyzje, reagować na informacje w czasie rzeczywistym, a przede wszystkim pomaga firmom zrozumieć mechanizmy własnego działania i możliwości ich ulepszenia.

IBCS Poland posiada certyfikat Premier Solution Partner w firmie Zebra Technologies.

Honeywell

Wiodący producent wysokiej klasy sprzętu do automatycznej identyfikacji danych, w tym wytrzymałych komputerów mobilnych i skanerów kodów kreskowych oraz drukarek etykiet, a także dostawca rozwiązań głosowych.

IBCS Poland posiada status Platinum Performance Partner Workflow Solutions Specialist i Vocollect Gold Total Solution Partner.

Datalogic

Światowy lider w obszarze automatycznego przetwarzania danych, oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w kategorii detalicznych skanerów, ręcznych skanerów i komputerów przenośnych. Oferta Datalogic ADC zawiera skanery wszelkiego rodzaju dla punktów sprzedaży, ręczne skanery ogólnego przeznaczenia i wytrzymałe przemysłowe, komputery przenośne, przemysłowe PDA i komputery montowane na pojazdach. Rozwiązania do zastosowań w wielu sektorach uwzględniają opiekę zdrowotną, hotelarstwo/rozrywkę, produkcję, handel, usługi oraz transport i logistykę.

Unitech

Globalny dostawca technologii AIDC (automatyczna identyfikacja i gromadzenie danych) z ponad 30 letnim doświadczeniem. Unitech produkuje szeroką gamę komputerów Enterprise Mobile, Rugged Handheld PDA, tabletów przemysłowych, czytników RFID, skanerów kodów kreskowych, zintegrowanych T&A i urządzeń Smart Living. Produkty firmy Unitech znajdują zastosowanie na całym świecie w różnych branżach, takich jak logistyka, opieka zdrowotna, sprzedaż detaliczna, magazynowanie, produkcja, transport i usługi terenowe.

Panasonic

Panasonic w ramach jednostki Computer Product Solutions oferuje wzmocnione notebooki z linii Toughbook, wzmocnione tablety Toughpad oraz systemy EPOS. Swoje rozwiązania firma wyposaża w unikalne technologie zaprojektowane z myślą o przezwyciężeniu przeszkód w dostępie do danych, z jakimi każdego dnia musi się mierzyć ogromna liczba profesjonalistów. Notebooki i tablety Toughbook i Toughpad umożliwiają pracę w terenie, w najróżniejszych surowych, zapylonych, wilgotnych warunkach, a także w ekstremalnych temperaturach. Dzięki niepowtarzalnej trwałości, łączności, konstrukcji i specjalistycznym funkcjom znajdują zastosowanie w najróżniejszych branżach - motoryzacji, logistyce, lotnictwie, budownictwie, produkcji, w sektorze publicznym i wielu innych.

Xplore

Producent najbardziej wytrzymałych tabletów przemysłowych z Windows i Android dla różnych branż. Tablety Xplore korzystają z najbardziej wydajnych i nowoczesnych procesorów oraz komponentów i są testowane pod względem wstrząsów, termicznych, wibracji, uderzenia, przenikania i emisji niż jakikolwiek inny przenośny komputer PC w branży. Produkty Xplore umożliwiają rozszerzenie tradycyjnych systemów komputerowych na pracę w terenie, niezależnie od lokalizacji i otoczenia.

PointMobile

Dostawca różnorodnych produktów mobilnych dla przedsiębiorstw - szczególnie wytrzymałych terminali mobilnych.

SATO Polska

Dostawca zintegrowanych rozwiązań w zakresie automatycznej identyfikacji i zbierania danych, zwiększających efektywność technologii kodów kreskowych i RFID. SATO produkuje innowacyjne i niezawodne systemy automatycznej identyfikacji oraz oferuje kompletne rozwiązania dla różnych branż dzięki integracji sprzętu, oprogramowania, dostaw materiałów eksploatacyjnych oraz usług serwisowych. Klienci obdarzają firmę SATO zaufaniem z powodu jej dokładności, pracowników oraz oszczędności środków, które pomagają w ochronie środowiska naturalnego.

Parceltools (Cubetape)

Wiodący producent i dostawca przenośnych urządzeń do wolumetrycznego pomiaru wagi przesyłek dla przedsiębiorstw transportowych, pocztowych i logistycznych.

Apex Supply Chain Technologies

Dostawca technologii zautomatyzowanego wydawania zasobów w punkcie ich użycia.
ProGlove Logo

ProGlove

ProGlove to niemiecka firma inżynieryjna, wprowadzająca w przemyśle innowacyjne rozwiązania. Działa zgodnie z założeniem, że transformację cyfrową w biznesie wzmacnia pełne włączenie w nią czynnika ludzkiego. Maszyny, technologia, łączność - to wszystko może dawać realną siłę napędową pracownikom.

ProGlove oferuje specjalne skanery, zakładane na dłoń. Umożliwiają one szybkie skanowanie produktów, a także kontrolę i błyskawiczną korektę ewentualnych błędów. Dzięki temu, pracownicy produkcji mogą stanowić prawdziwą siłę przemysłu - mogą być bardziej wydajni.

fetch-logo

Fetch Robotics

Fetch Robotics, jest pionierem automatyki na żądanie - jedynego rozwiązania, które wdraża bezpieczne, niezawodne i wszechstronne autonomiczne roboty mobilne (AMR) na rynku magazynowym i intralogistycznym w ciągu zaledwie kilku godzin. Rezultatem jest widoczna poprawa przepustowości, wydajności i produktywności zarówno w środowiskach komercyjnych, jak i przemysłowych.

Grupa Brother

Grupa Brother w ciągu ostatnich 100 lat dostarczyła wiele różnych produktów, wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom użytkowników i wytyczając innowacyjne trendy. Kompaktowe drukarki Brother zapewniają mobilność operacyjną, poprzez drukowanie w dowolnym miejscu za pomocą różnych nośników.

Extreme Networks

Największy dostawca technologii przewodowych i bezprzewodowych dla wszystkich obszarów sieci korporacyjnych. Jako jedyna firma na rynku skoncentrowana wyłącznie na kompleksowych rozwiązaniach sieciowych dla przedsiębiorstw, Extreme Networks posiada unikalne narzędzia pomagające organizacjom dowolnych rozmiarów wykorzystać ich sieci do budowy silniejszych relacji z ich klientami, partnerami, pracownikami i gośćmi – relacji, które przekładają się na lepsze wyniki biznesowe, większą lojalność oraz rzeczywiste korzyści finansowe.

Ewolucja gamy produktów sprawiła, że Extreme Networks stał się trzecim co do wielkości dostawcą kompleksowych rozwiązań sieciowych. Firma dostarcza infrastrukturę IT, która jest szybka, odporna i potrafi się dostosować do potrzeb użytkowników i aplikacji oraz do zagrożeń bezpieczeństwa – w sieciach przewodowych i bezprzewodowych, od desktopów po centra danych.

Motorola Solutions

Jako lider w swojej branży, Motorola Solutions projektuje i tworzy urządzenia radiowe oraz infrastrukturę, w której pracują. Filozofia projektowania nastawiona jest na tworzenie produktów sprawdzających się w krytycznych sytuacjach. Firma udostępnia niezawodne sieci komunikacyjne, aplikacje i usługi, dostarczając informacje w czasie rzeczywistym, za pomocą intuicyjnych, niemal niezniszczalnych urządzeń mobilnych.

Motorola Solutions łączy ludzi za pośrednictwem technologii dostarczając rozwiązania pozwalające służbom komunikować się i być nieustannie w zasięgu dzięki komunikacji głosowej oraz wymianie danych w czasie rzeczywistym.

Pricer

Światowy lider w zakresie dostarczania cyfrowych rozwiązań półkowych, które zwiększają zarówno wydajność sklepu, jak i zakupy. Elektroniczna platforma do etykietowania na podczerwień jest szybka, solidna, wzajemnie połączona i skalowalna. Do tej pory Pricer sprzedał ponad 140 milionów elektronicznych półek do 15000 sklepów w 50 krajach.

Honeywell Voice

Wiodący producent wysokiej klasy sprzętu do automatycznej identyfikacji danych, w tym wytrzymałych komputerów mobilnych i skanerów kodów kreskowych oraz drukarek etykiet, a także dostawca rozwiązań głosowych.

IBCS Poland posiada status Gold Performance Partner Workflow Solutions Specialist i Vocollect Gold Total Solution Partner.

Sewio Networks

Sewio Networks jest producentem systemu lokalizacji w czasie rzeczywistym (RTLS).

Datalogic

Światowy lider w obszarze automatycznego przetwarzania danych, oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w kategorii detalicznych skanerów, ręcznych skanerów i komputerów przenośnych. Oferta Datalogic ADC zawiera skanery wszelkiego rodzaju dla punktów sprzedaży, ręczne skanery ogólnego przeznaczenia i wytrzymałe przemysłowe, komputery przenośne, przemysłowe PDA i komputery montowane na pojazdach. Rozwiązania do zastosowań w wielu sektorach uwzględniają opiekę zdrowotną, hotelarstwo/rozrywkę, produkcję, handel, usługi oraz transport i logistykę.

Cognex

Dostawca układów wizyjnych, szczycący się ponad 1 000 000 systemów zainstalowanych, w obiektach na całym świecie oraz ponad trzydziestoma latami doświadczeń, skoncentrowanych wyłącznie na maszynowych systemach wizyjnych i przemysłowej technologii identyfikacji, z wykorzystaniem obrazu.

Technologia wizyjna Cognex pomaga firmom podnieść jakość i wydajność ich produkcji, poprzez eliminowanie wad, weryfikowanie produkcji oraz śledzenie i rejestrowanie informacji, na każdym etapie procesu produkcyjnego. Inteligentniejsza automatyka z zastosowaniem systemów wizyjnych i identyfikacyjnych Cognex, to mniej błędów w produkcji, co przekłada się na niższe koszty wytwarzania i wzrost zadowolenia klientów.

SICK

Należy do ścisłej czołówki wśród producentów czujników - od automatyzacji produkcji i logistyki, aż po automatyzację procesów technologicznych. Jako lider rynku w dziedzinie technologii, firma SICK ze swoimi czujnikami i rozwiązaniami aplikacyjnymi tworzy doskonałe podstawy dla bezpiecznego i efektywnego sterowania procesami, ochrony ludzi przed wypadkami oraz ochrony środowiska naturalnego.

Rozwiązania firmy SICK — zarówno w zakresie produktów, jak i oferowanych systemów i usług — mają przede wszystkim jeden cel: ułatwiać życie klientom, pomagając im w rozwiązaniu złożonych problemów. Kiedy się to udaje, klienci zdobywają przewagę nad konkurencją — na przykład poprzez zwiększenie wydajności, większą elastyczność lub oszczędność zasobów.

Cobalt Systems

Wiodący producentem urządzeń Print & Apply, oferujący wydajne i efektywne kosztowo rozwiązania do znakowania produktów, opakowań i palet poprzez automatyczne naklejenie etykiety. Połączenie doświadczenia w dwóch obszarach: technologii kodów kreskowych i automatycznym etykietowaniu sprawia, że Cobalt Systems jest preferowanym partnerem w projektach identyfikacyjnych w przemyśle. Od 2011 r. Cobalt Systems jest częścią Harland Systems Group – producenta maszyn etykietujących z 35 letnim doświadczeniem w projektowaniu i budowaniu urządzeń.

IBCS Poland jest jedynym partnerem firmy Cobalt Systems w Polsce.

C-Aim (Geutebrück)

Tworzy innowacyjne rozwiązania w systemach bezpieczeństwa. C-Aim specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań zwiększających efektywność i kontrolę łańcucha dostaw. System monitoringu C-Aim zintegrowany został z innymi z systemami bezpieczeństwa, WMS czy czytnikami kodów kreskowych. Dzięki temu klienci optymalizują i usprawniają ważne dla nich procesy, obniżają koszty i maksymalizują zyski, dodatkowo zwiększając bezpieczeństwo. Wsparciem dla oferowanych rozwiązań jest wiedza i wieloletnie doświadczenie jakim dysponuje zespół C-Aim oraz indywidualne podejście do każdego projektu i klienta.

Soti

Dostawca rozwiązań do zarządzania urządzeniami mobilnymi i IoT (Internet of Things).

SOTI jest doświadczonym i nowatorskim liderem w branży Enterprise Mobility Management (EMM). Ponad 17,000 klientów w ponad 170 krajach polega na SOTI w kwestiach zarządzania mobilnością firmy. Dzięki partnerstwu z wiodącymi producentami sprzętu firma zapewnia wsparcie nowych urządzeń mobilnych i systemów operacyjnych.

FAMOC_logo

Famoc

Dostawca innowacyjnych rozwiązań na rynek telekomunikacji mobilnej, umożliwiających zdalne zarządzanie urządzeniami mobilnymi i sieciowymi.

VMware

Światowy lider w zakresie infrastruktury chmury i mobilności biznesowej. VMware umożliwia klientom szybki rozwój, automatyczne dostarczanie i bezpieczne korzystanie z wszystkich aplikacji, od tradycyjnych do chmurowych, na dowolnym urządzeniu i zarządzanie nimi za pośrednictwem zunifikowanej platformy.

Ram Baltic (Ram Mounts)

Dostawca szerokiej gamy uchwytów do instalacji elektroniki stosowanej w logistyce i magazynowaniu.
logo icMobile Systems

icMobile Systems

Dostawca efektywnych systemów wspomagających zarządzanie procesami biznesowymi, związanymi z koordynacją działań pracowników w terenie.

NiceLabel

Twórca rozwiązań do tworzenia etykiet z kodami kreskowymi i etykiet RFID. Rozwiązania NiceLabel pomagają zapewnić zgodność ze standardami i przepisami, przyspieszyć reagowanie na potrzeby klientów, zwiększyć wydajność łańcucha dostaw i operacji, poprawić spójność i ochronę marki oraz współpracę z partnerami biznesowymi, a także zachować ciągłość działalności.

Technologia nowej generacji firmy NiceLabel zapewnia niezawodną platformę do centralizacji i konsolidacji procesów tworzenia etykiet w obrębie łańcuchów dostaw. Pozwala to zwiększyć wydajność i dokładność operacyjną, co przekłada się na znaczące roczne oszczędności.

NiceLabel jest również wiodącym na świecie producentem sterowników drukarek do termicznych etykiet, drukarek kolorowych do etykiet oraz drukarek do bezpośredniego znakowania zgodnych z systemem Windows.

Microsoft

Światowy lidere w produkcji oprogramowania. Usługi i rozwiązania oferowane przez Microsoft pozwalają przedsiębiorstwom na całym świecie rozwijać swój potencjał zgodnie z najnowszymi trendami technologicznymi.

IBCS Poland posiada status Microsoft Partner Silver Application Development, który jest dowodem posiadania przez IBCS Polska najlepszych specjalistów z zakresu programowania, legitymujących się uzyskaniem certyfikatów Microsoft oraz posiadania referencji Klientów dotyczących usług i narzędzi, wykorzystujących funkcje integracji biznesowej SQL Server

Instytut Logistyki i Magazynowania (ILiM)

Jest jedyną instytucją upoważnioną do przyjmowania firm i instytucji z Polski do systemu GS1 i do nadawania im uprawnień do stosowania kodów kreskowych GS1. Opracowuje rozwiązania krajowe oraz bierze aktywny udział w rozwijaniu globalnych standardów i nowych zastosowań. Realizuje prace badawczo-rozwojowe i usługi doradcze, podnoszące efektywność funkcjonowania przedsiębiorstw i całych łańcuchów dostaw.

IBCS Poland Sp. z o.o. jest partnerem organizacji GS1 w ramach Programu Współpracy z Dostawcami Rozwiązań. Program ten ma na celu kreowanie i budowanie partnerskiej platformy współpracy, pomiędzy Dostawcami Rozwiązań, ILiM-GS1 Polska oraz Uczestnikami systemu GS1 działającej na rzecz wdrażania wspólnych globalnych standardów GS1 poprawiających wydajność i zyskowność przedsiębiorstw w całym łańcuchu dostaw.

Współpraca obejmuje zarówno uczestnictwo IBCS Poland w GS1 Polska jak i w EPC Global oraz prawo do posługiwania się znakiem „Zgodny z GS1” dla swoich produktów.